Hero Image

Vaktsiinid

Meie töö vaktsiinide valdkonnas keskendub teatud haiguste täielikule likvideerimisele.

Vaktsiinid on üks tervishoiu valdkonna ajaloo suurimaid edulugusid

Vaktsiinideta oleks maailm kaotanud veelgi rohkem poegi, tütreid, emasid ja vanaisasid – rohkem tulevasi õpetajaid, ehitajaid, arste ja leidureid – rohkem inimesi kui USA-suuruses riigis kokku.

Meie töö vaktsiinide valdkonnas

2019. aastal tarnisime
~190 mln

annust üle maailma

Kogemus vaktsiinidega

Oleme vaktsiine välja töötanud, arendanud ja turule toonud juba rohkem kui 100 aastat, et aidata ennetada haigusi.

Pole saladus, et vaktsiinide välja töötamine ja arendamine on keeruline ja aeganõudev ning sellega ei kaasne mingeid garantiisid.

Et üha areneva haiguste valdkonnaga sammu pidada, jätkame võimalike lahenduste uurimist, et katta olulisi seni lahenduseta vajadusi.

Koostöö ja edusammud vaktsiinide valdkonnas

Selleks on vaja aktiivset koostööd meie meeskondade vahel, kes on omakorda kontaktis valitsuste, ülikoolide teadlaste ja valitsusväliste organisatsioonidega üle kogu maailma.

Meie vaktsiinide uurimise ja tootmisega seotud töö juhindub teadusest ning seda tõukavad tagant inimeste vajadused.

Vaktsiinide valdkonna programmid

Inspireerituna staažika teadlase dr Maurice Hillemani rikkalikust pärandist ja uuenduslikust vaimust, osaleme uhkusega üleilmses tervishoiukogukonnas laboratooriumi MSD-Wellcome Trust Hilleman Laboratories kaudu. Laboratooriumi eesmärk on teha uuendusi vaktsiiniteaduse ja -tehnoloogia valdkonnas, et muuta vaktsiinid väiksema sissetulekuga turgudel taskukohasemaks ja kättesaadavamaks.

Meie pühendumus patsientidele on vankumatu

Kuniks haiglates on patsiente, arstid soovivad kõigest hingest patsientide elu pikendada ja ravi pole kõikidele maailma inimestele kättesaadav, oleme meie inimeste jaoks olemas, andes endast kõik, et pakkuda neile rohkemat niipea kui võimalik.