Hero Image

COVID-19

COVID-19 pandeemia on tõstatanud väljakutse nii teadusele, kui tervishoiule. Pika nakkushaiguste uurimise ajalooga ettevõttena tunneme kohustust aidata.

Pühendume püsivalt

Oleme pühendunud tõhusa lahenduse loomiseks COVID-19 pandeemiale alates selle avastamise hetkest. Teame, et edu nimel vajame üleilmset riikide ja ettevõtete koostööd ning enamatki. Seetõttu oleme loonud partnerluse, et toetada ettevõtte Johnson & Johnson COVID-19 vaktsiini tootmist ja tarnimist, ning töötame oma ravimikandidaadi edasi arendamise nimel.

Ravimikandidaadi edasi arendamine

Partnerluses ettevõttega Ridgeback Bio töötame aktiivselt, et arendada suukaudse viirusvastase ravimi välja töötamist.

Tootmisvõimekuse ja COVID-19 ravimite ning vaktsiinide tarnimise laiendamine

2021. aasta märtsis teatasime kokkuleppest BARDAga, eesmärgiga mitmed ettevõtte tootmishooned COVID-19 vaktsiinide ja ravimite tootmiseks kohandada. Lisaks teatasime kokkulepetest ettevõttega Johnson & Johnson, et toetada ettevõtte Johnson & Johnson SARS-CoV-2/COVID-19 vaktsiini tootmist ja tarnimist.

Tööstuse edendamine

COVID-19 vaktsiinide ja ravimite arendamise märkimisväärne kiirus on tööstusele ja ühiskonnale kasulik ning otsene teadus- ja uuringutegevuse investeeringute tulemus, mis põhineb ravimitööstusel, väiksematel biotehnoloogia ettevõtetel, akadeemilistel ringkondadel ja valitsustel.  Toetame selliseid ühiseid pingutusi ja soovime neid edaspidi jätkata.

Tagasi andmine

Seoses pandeemiaga muutsime oma vabatahtlikuks olemise tingimusi, et toetada oma meditsiinitaustaga töötajaid, näiteks meditsiiniõdesid.

Teadvustades vajadust täiendavate tervishoiutöötajate, sealhulgas arstide, õdede ja meditsiinilabori tehnikute järele COVID-19 leviku piirkondades, koostasime 21. märtsil 2021 uue programmi, mis võimaldab meie meditsiinilise väljaõppega töötajatel vabatahtlikuks olemist, et oma kogukonnas abi pakkuda põhitöötasu kaotamata.