Hero Image

Nakkushaigused

Me võitleme nakkushaigustega, et muuta maailm paremaks.

Meie aastakümnetepikkune teadustöö nakkushaiguste valdkonnas on viinud suurte teadussaavutusteni

Oleme võidelnud nakkushaiguste põhjustatud üleilmsete terviseohtudega juba rohkem kui sada aastat. Oleme alati keskendunud terve maailma inimesi ja kogukondi ähvardavate haiguste ennetamisele ning ravimisele, alates esimeste antibiootikumide väljatöötamisest teedrajava teadustööni HIV-valdkonnas. Meie töö pole aga veel kaugeltki tehtud.

Igal aastal sureb nakkushaiguste tagajärjel miljoneid inimesi. Maailm loodab meie peale, et töötaksime välja uusi lähenemisi, mis aitaksid leevendada inimeste kannatusi.

Meie töö nakkushaiguste valdkonnas

35

aastat pühendumist HIV-epideemia probleemide vastu võitlemise teadustööle

1942

on aasta, mil hakkasime tootma penitsilliini

40+

uurijate algatatud antibiootikumiresistentsuse vähendamise programmi saab meilt toetust

HIV

Meie panus HIV-valdkonna uuenduslikku teadusesse kestab

Mäletame aega, mil HIV oli ühiskonna üks hirmutavaim katsumus ja miljonid inimesed kaotasid hävitava aidsiepideemia tagajärjel elu. Meie teadlased asusid kiirelt viirust lähemalt uurima, mille tulemusena tehti HIV-ga seoses läbimurdelisi teadusuuringuid.

Meil on aga endiselt soov rohkem ära teha. Me nihutame HIV-valdkonna teaduse piire, sest meditsiinivajadused selles valdkonnas ei ole veel täielikult kaetud. Meie lõppeesmärk on viiruse likvideerimine.

Antibiootikumid

Jätkuv teadustöö ja antibiootikumide kasutuse parandamise püüdlused

Kui teised ettevõtted lõpetavad antibiootikumidega seotud teadus- ja arendustöö, siis meie oleme selle poolest erinevad. Me teeme ka edaspidi pingutusi, sest teame, et maailm vajab seda.

Ebola

Koostöö surmava viiruse vastu võitlemiseks

Perioodilised ebola puhangud on olnud üleilmseks terviseprobleemiks alates seda haigust tekitava viiruse avastamisest 1976. aastal. Osaleme uhkusega üleilmses avaliku ja erasektori partnerluses, mis on toonud kokku valitsuse, tööstussektori, kogukondlikud rühmad, teadlased, tervishoiutöötajad ja tavakodanikud, et võidelda koos selle surmava haiguse vastu.

Meie pühendumus patsientidele on vankumatu

Kuniks haiglates on patsiente, arstid soovivad kõigest hingest patsientide elu pikendada ja ravi pole kõikidele maailma inimestele kättesaadav, oleme meie inimeste jaoks olemas, andes endast kõik, et pakkuda neile rohkemat niipea kui võimalik.