Hero Image

Ettevõttest

Teeme teadustööd lootusrikkama tuleviku heaks.

Meie eesmärk on saada maailma suurimaks teadustööle pühendunud biofarmaatsiaettevõtteks

Oleme enam kui 130 aastat täitnud inimeste ootusi, töötades välja olulisi ravimeid ja vaktsiine.

Oleme ka täna pühendunud teadustööle, luues innovatiivseid terviselahendusi, et ennetada ja ravida inimesi ja loomi ohustavaid haigusi.

Meie rahvusvaheline ja avatud kollektiiv töötab iga päev vastutustundlikult selle nimel, et tagada ohutu, jätkusuutlik ja terve tulevik kõigile inimestele ja kogukondadele.

Vastutus

Meie missiooni põhiolemus

Usume, et ühiskondlik vastutus hõlmab tervise-, sotsiaalset, keskkonna- ja majandusmõju, mida me avaldame inimestele ja kogukondadele üle kogu maailma.

Meeskond, kes töötab meie eesmärkide nimel

Meie juhid on seadnud eesmärgiks kasutada uusimaid teadusavastusi elude päästmiseks ja paremaks muutmiseks kogu maailmas. See on kõigi meie tegevuste alus.

MSD Eestis

Pakume laiaulatuslikke tervishoiulahendusi 140 erinevas riigis üle maailma. 1994. aastal alustasime tegevust Balti riikides.

Meie ettevõte numbrites

68 tuh

töötajat

Karjäär MSDs
12,2 mld dollari ulatuses

investeeringuid teadus- ja arendustegevusse 2021. aastal

Meie teadustegevus
3 mld dollari ulatuses

heategevust 2020. aastal

Ühiskondlik vastutus

Meie väärtused juhinduvad soovist parandada elukvaliteeti

Oleme loonud ettevõtte, mis püüdleb teaduse tipptaseme poole, toimib kooskõlas kindlate eetiliste põhimõtetega ja parandab meie toodete kättesaadavust. Ettevõtte, mis arvestab värbamisel töötajate erisusi ja koostöövalmidust.

Ajalugu

Meie minevik ja tulevik

130 aastat oleme keskendunud mitte ainult järgmisele kvartalile, vaid järgmisele veerandsajandile.

Meie põhivaldkonnad

Me keskendume teadusinnovatsioonile, et töötada välja ravimid ja vaktsiinid, mis võivad aidata miljoneid inimesi üle kogu maailma.

Onkoloogia

Meie eesmärk on teha uuendusi, mis pikendavad ja parandavad vähki põdevate inimeste elu.

Lugege lähemalt onkoloogia valdkonna kohta

Vaktsiinid

Vaktsiinid on tervishoiu valdkonna suurim edulugu – et haigusi ennetada, oleme vaktsiine välja töötanud, arendanud ja patsientideni toonud juba rohkem kui 100 aastat.

Lugege lähemalt vaktsiinide valdkonna kohta

Nakkushaigused

Me mängime olulist osa uuenduslike ravimite ja vaktsiinide väljatöötamises, et nakkushaiguseid nagu HIV ja ebola ravida ja ennetada.

Lugege lähemalt nakkushaiguste valdkonna kohta

COVID-19

Elude päästmisele ja elukvaliteedi parandamisele pühendunud ettevõttena tunneme erilist kohustust panustada võitlusesse COVID-19 vastu. Oleme COVID-19 pandeemia alguspäevadest peale olnud täielikult pühendunud eesmärgile luua tõhus vahend selle viiruse vastu võitlemiseks.

Lugege lähemalt COVID-19 valdkonna kohta

MSD Animal Health

MSD Animal Health on teadustööle suunatud äriühing, mis arendab, toodab ning turustab mitmesuguseid veterinaarravimeid ja -teenuseid.

MSD Animal Health pakub oma tööstusharu üht uuenduslikumat portfelli, mis hõlmab tooteid kõikide peamiste põllumajandus- ja lemmikloomadel esinevate haiguste ennetamiseks, raviks ja tõrjeks.