AVASTAMINE JA ARENDAMINE

 

Innovaatilise teaduse kaudu oluliste ravimite ja vaktsiinide kättesaadavaks muutmine inimestele kogu maailmas. Just selles seisneb meie põhitegevus.

Uudsed ravimid. Vaktsiinid, mis aitavad ennetada haigusi. Meie laborites tehtav töö aitab päästa ja parandada lugematul arvul elusid. Tänu meie maailmatasemel teadlastele, -tehnoloogiale ja teadusliku tipptaseme järjekindlale väärtustamisele on MSD uute ravi- ja ennetusviiside avastamise ja arendamise esirinnas.

Teaduslik avastus- ja arendustegevus on alati olnud meie ettevõtte nurgakivi. Teeme teadustööd mitmes ravivaldkonnas. Need on näiteks südame-veresoonkonna haigused, nakkushaigused, vaktsiinid, onkoloogia, neuroloogia ja naiste tervis. Selleks, et veelgi edukamalt päästa ja parandada elusid kogu maailmas, arendame oma võimeid ka uutes valdkondades, nagu bioloogilised ravimid.

Kas teadsid, et ...

Ravimite avastamise ja arendamise protsess on pikk ja keeruline. See algab haiguse või seisundi põhjuste uurimisest. Kui ühend osutub lootustandvaks, testitakse seda aastaid ja enne turule jõudmist peab see saama ametliku heakskiidu. Väga väike osa uuritavatest ühenditest läbib uurimise, arendamise ja katsetamise karmi protsessi, et lõpuks jõuda ravimina abivajajateni.