MEIE TÖÖ
VAKTSIINIDE VALDKONNAS

MEIE TÖÖ
VAKTSIINIDE VALDKONNAS

RAHVATERVISE EDULUGU

Vaktsiinid on üks olulisemaid rahvatervise edulugusid ajaloos ning MSD-l on selles oluline roll.

Vaktsiinid on tervishoius ja terviseedenduses väga tähtsal kohal ning nende levitamine kogu maailmas ei ole oluline mitte üksnes äritegevuse seisukohalt, vaid ka rahvatervisega seotud kohustuse täitmiseks.”


Julie Gerberding, M.D., M.P.H, executive vice president & chief patient officer, MSD

MSD VAKTSIINIDEST LÄHEMALT

MSD on enam kui 100 aasta jooksul välja töötanud, valmistanud ja levitanud vaktsiine lastele, noorukitele ja täiskasvanutele.

MEIE TÖÖ VAKTSIINIDE VALDKONNAS

MSD on vaktsineerimisega ennetatavate haiguste vastases võitluses üks juhtivaid jõude. Iga päev ammutame inspiratsiooni ja motivatsiooni sellest, mida oleme vaktsiinide levitamisel juba saavutanud.”
Michael Nally, president, Global Vaccines, MSD

VAKTSIINID MSDs


MSD ja ettevõtte eelkäijad on rohkem kui 100 aastat teinud tööd selle nimel, et avastada ja töötada välja vaktsiine.

Lootus paremale homsele on juurdunud meie mõtteviisis, alates dr Maurice Hillemannist, kes aitas oma karjääri jooksul välja töötada enam kui 40 inim- ja veterinaarvaktsiini. Tema tööd jätkavad täna meie pühendunud uurijad.

MSD vaktsiinide ajaloost lähemalt:

Teerajajad vaktsiinide valdkonnas
Vaktsiinid: meie ajalugu, meie pärandMEIE TÖÖ JÄTKUB

Oleme teinud suuri tegusid minevikus. Täna teeme suuri tegusid tuleviku jaoks.

MSD jätkab ka edaspidi oma jõupingutusi, et aidata ravida haigusi, mis ohustavad eri vanuses inimesi üle maailma. Tehnika tipptasemele vastavate rajatiste, oma ala parimate teadlaste ja edulugude pärandiga on MSD esirinnas haigusi ennetavate vaktsiinide avastamisel ja väljatöötamisel.
MSD-l on au olla osa enneolematute mõõtmetega koostööst Ebola-vastases võitluses. Kõigi oma koostööprojektidega kanname edasi uute nakkushaiguste vaktsiinide avastamise nimel tehtava töö traditsiooni.