Navigeeri üles
Sisselogimine

ÕIGED TEOD

Vastutus
Me usume, et õigete tegude tegemine äris on alati põhjendatud.

Me ei ole vastutavad üksnes oma klientide, partnerite ja töötajate ees, vaid ka keskkonna ees, kus me elame ja kogukondade ees, keda me terves maailmas teenime.

Me näeme kõvasti vaeva, et vähendada energiatarbimist ja süsinikdioksiidi heitkoguseid, toetada kogukondi ning parandada ravimite, vaktsiinide ja kvaliteetsete tervishoiuteenuste kättesaadavust kogu maailmas.

Meie eesmärk on pidada sammu ülemaailmse ettevõtluse üha kasvavate vajadustega – olla konkurentsivõimeline, eetiline, uuenduslik ja pühendunud ideele, et hea kodanikuvastutus on igati põhjendatud.

Võitlus HIVi/AIDSi vastu Botswanas

MSD aitab muuta elusid riigis, mida on laastanud HIV ja AIDS. Mitme aasta jooksul oleme investeerinud rohkem kui 56 miljonit dollarit koostöösse Botswana valitsuse ning Bill ja Melinda Gatesi Sihtkapitaliga, et peatada HIVi/AIDSi levik ning pakkuda ravi, hoolt ja tuge HIVi/AIDSi käes kannatavatele inimestele.

Merck & Co., Inc, Kenilworth, NJ USA nimetati 2010. aasta 100 parima korporatiivse kodaniku hulka

Merck & Co., Inc, Kenilworth, NJ USA on vastavalt ajakirja Corporate Responsibility 2010. aastal koostatud nimekirjale 100 parima korporatiivse kodaniku hulgas 17ndal kohal. Nimekiri, mis seab ritta kõige vastutustundlikumad ettevõtted, põhineb seitsmel kategoorial: keskkond, kliimamuutused, inimõigused, heategevus, töötajate suhted, finantstulemuslikkus ja juhtimine.

KORPORATIIVNE VASTUTUS

Tutvu meie korporatiivse vastutuse aruannetega