Navigeeri üles
Sisselogimine

Edendades tervist, edendades elu

Meist
Meie eesmärk on parandada tervist ja heaolu terves maailmas. Hädasolijate aitamiseks töötame välja uusi meetodeid, mis ravivad ja ennetavad haigusi.
Ammutame inspiratsiooni muutustest, mida meie innovaatilised ravimid, vaktsiinid ning inimestele ja loomadele suunatud tervisetooted kaasa toovad.

Meie tooted hõlmavad mitut valdkonda, sealhulgas südame- ja hingamisteede haigusi, nakkushaigusi, päevitusvahendeid ja naiste tervist. Meie teadustöö on suunatud seisunditele, mis mõjutavad miljoneid inimesi kogu maailmas – Alzheimeri tõbi, diabeet ja onkoloogia – ning samal tõhustame me oma tegevust uutes valdkondades nagu bioloogilised ravimid.

Peale innovaatiliste ravimeetodite väljatöötamise on meie eesmärk tagada ka nende ravimeetodite taskukohasus. Seepärast pakumegi abi ja soodustusi, mis aitavad muuta meie ravimid kõigile kättesaadavaks.

MSD soovib oma ülemaailmset haaret ja tugevust rakendada teadusuuringutes, et veelgi rohkem panustada töösse, mille suhtes kirglikud oleme – selleks on tervema tuleviku loomine kõigi jaoks, keskendudes ühele inimesele korraga.

Jäädes iseendaks

Viimased aastad on toonud MSD tegevusse palju muutusi, kuid hoolimata sellest, kuidas me muutume või kasvame, jääb meie töö põhimõte alati samaks.